Poznaj naszych trenerów

Krzysztof Sobieraj

Trener / Konsultant

Człowiek zafascynowany ludźmi!

Ukończyłem studia psychologiczne i teologiczne, ponieważ chciałem spojrzeć na człowieka z różnych stron: psychologii, filozofii i teologii.

Całe swoje życie zawodowe pracuję w kontakcie z ludźmi. Byłem psychologiem w zakładzie penitencjarnym, misjonarzem świeckim, psychoterapeutą i headhunterem. Dzięki pracy w Afryce Zachodniej, zrozumiałem i osobiście doświadczyłem różnic kulturowych. Od kilku lat zajmuje się głównie pracą trenerską (ale nie rezygnuję z innych aktywności). Pozwala mi ona łączyć wszystkie moje doświadczenia.  

Podczas szkoleń staram się dać uczestnikom możliwość przeżycia tego o czym mówimy. Stąd większość czasu poświęcam pracy warsztatowej. Przekazywana wiedza jest komentarzem do doświadczeń i ich uporządkowaniem.Prywatnie moją pasją są podróże, poznawanie ludzi i języki obce. Lubię teatr, dobrą muzykę i piosenkę poetycką. Ważne są dla mnie wartości takie jak prawda i uczciwość. Wyznając je w relacjach z innymi oczekuję tego samego.

BIZNESTOR_gradient_1_PDF (1) 1
12bb0978-f82f-46b5-9b5c-e8518673666e_medium-PhotoRoom 2
Wspieramy liderów w skutecznym osiąganiu celów.

Model L.E.A.D analizuje 4 filary przywództwa: Listening (słuchanie), Executing (realizowanie), Analyzing (analizowanie), Dreaming (kreowanie)

15 minut! Tyle czasu potrzebuje lider, by wypełnić kwestionariusz zawierający 48 pytań

L.E.A.D – 3 najważniejsze korzyści dla organizacji:
L.E.A.D – 3 najważniejsze korzyści deklarowane przez liderów:

Zadzwoń – tel. 666 304 757
lub napisz: bsapala@biznestor.pl i dowiedz się więcej!

Liderzy rynku wybierają L.E.A.D