Efektywność osobista

Szkolenia z efektywności i rozwoju osobistego

Uczymy produktywności i skuteczności w działaniu w życiu zawodowym i osobistym. Dzielimy się własnymi doświadczeniami i sprawdzonymi praktykami, które pozwalają nam świadomie i skutecznie realizować nasze cele.

„Przystawianie drabiny do właściwej ściany”, „Płynięcie statkiem z możliwie najwyższą prędkością przy optymalnym wykorzystaniu energii”, „Połykanie żaby”, to tylko kilka metaforycznie ujętych (przez klasyków tematu) celów naszych szkoleń z zakresu efektywności osobistej. Używamy wielu odwołujących się do wyobraźni, czasami poruszających i wzbudzających refleksję metafor. Refleksja jest bowiem niezbędna do definiowania swoich życiowych i zawodowych priorytetów.

Jednak sama refleksja nie przekłada się na efektywność. Potrzebne jest skuteczne działanie by zdefiniowane priorytety i cele realizować. A do tego potrzebne są bardzo praktyczne i konkretne umiejętności, takie jak organizacja, planowanie, radzenie sobie z natłokiem spraw i stresem czy empatia i asertywność.

Potrzebna jest również, kreatywność, proaktywność i motywacja.

Podsumowując, na efektywność osobistą wpływa wiele różnych umiejętności, kompetencji oraz sposób myślenia o otaczającym nas świecie.

Podczas naszych szkoleń przedstawiamy wszystkie te powiązane ze sobą aspekty, umożliwiamy uczestnikom ocenę swoich mocnych stron i możliwości rozwoju oraz wspieramy indywidualne, rozwojowe plany działania.

Wszyscy praktykujemy metody, do których wykorzystywania zachęcamy.

Zapraszamy na szkolenia!

Zespół Biznestor

lista
LISTA SZKOLEŃ